людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області

Цивільний захист

Кодекс цивільного Захисту України

Про затвердження Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту (Наказ МОН 21. 11. 2016 №1400)

Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (Постанова КМУ №101 від 11 березня 2015 року).

Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту (Постанова КМУ від 23 жовтня 2013 року № 819 ).

Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту (Постанова КМУ від 23 жовтня 2013 р. № 819)

Про затвердження Порядку забезпечення населення і працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту засобами індивідуального захисту, приладами радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного і хімічного контролю (Постанова КМУ від 19 жовтня 2022 року № 1200).

Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях (Постанова КМУ від 26 червня 2013 року № 444)

Про затвердження Порядку утворення, завдання та функції цивільного захисту (Постанова КМУ від 09. 10 2013 р. № 787)

План дій вихователя у разі звуку сирени

Дії учасників освітнього процесу в разі надзвичайної ситуації